Kontaktujte násX

Novinky

07/13/16

TISKOVÁ ZPRÁVA

Dne 12. 07. 2016 byla otevřena nová CNG stanice společnosti VEMEX s.r.o. umístěná
v areálu ČS MOL v Mohelnici-Třebovská, 789 85.


Nově otevřená CNG stanice je již šestou v pořadí úspěšné a dlouhodobé spolupráce
mezi společnostmi VEMEX s.r.o., MOL Group a Gascontrol spol. s.ro. Stejně jako
ostatní je přístupná veřejnosti a všem majitelům CNG vozidel. Na stanici je umístěn
kompresor Becker (160m3/h) SVB 1300/300 NG1 vč. tlakového zásobníku a
elektromotoru o příkonu 36Kw. Stanice je též vybavená dvouhadicovým výdejním
stojanem Adast V-line 2xNGV1.


Provoz: Non-stop
Prodejní cena: 24,50 Kč/kg
Platba: v hotovosti, karta CNG, kreditní karta

Fotografie naleznete ZDE

04/25/16

16 ročník Mezinárodního turnaje plynárenských společností v ledním hokeji.

21.04.2016-23.04.2016 Proběhl v Bratislavě (HC Petrželka ) - 16 ročník Mezinárodního turnaje plynárenských společností v ledním hokeji. Tradiční setkání se tento rok zúčastnili týmy 3 zemí. Za Rusko tým GAZPROM Exportu se světovými hvězdami hokeje jako Kharitonov, Varitsky, Kamaletdinov, Mikhaylovksi a jiné, za Slovensko nastoupil spojený tým SPP, Nafta a Eustrem, a za Česko hráli veteráni hokeje spojených týmů VEMEX a NET4GAS. Jako každý rok se ukázalo, že sport hraje v  podpoře mezinárodních vztahů v energetice jednu klíčových rolí. Je to šance pro zaměstnance firem si zahrát profesionální hokej s mistry světa, a šance pro všechny udržovat přátelské, pracovní a sportovní vztahy.

Děkujeme za excelentní organizaci turnaje společnostem SPP, Nafta a Eustream a těšíme se na příští rok!

Fotografie naleznete ZDE

04/18/16

Proběhlo zasedání International Business Congress v Plzni

15.04.2015 Proběhlo zasedání International Business Congress v Plzni. VEMEX se již po druhé stal hostitelskou společnosti pro organizaci Komise pro Legislativu, Banky a Financování. Tento rok bylo hlavním tématem v diskuzi finančních odborníků „Nové mezinárodní účetní standardy: konec bankovního tajemství, plná transparentnost národních daňových jurisdikcí“. Zasedání zahájil Náměstek ředitele úseku ekonomiky a financí PAO Gazprom Alexander Dushko a Ředitel úseku financí VEMEX s.r.o. Vratislav J. Kubínek.

Fotografie naleznete ZDE

03/14/16

Tisková zpráva

Dne 14.3.2016 nastoupil do funkce jednatele společnosti VEMEX s.r.o. Ing. Štefan KOMAN.  V této funkci nahradil pana Ing. Dušana  Randušku  , který odstoupil z funkce jednatele  k 15.1.2016.

Více v tiskové zprávě ZDE

06/25/15

Tisková zpráva

Dne  25.6.2015  proběhla řádná Valná hromada společnosti VEMEX Energie a.s. Valnou hromadou byl odvolán člen představenstva společnosti pan Alexandr Kostin. Již  4.6.2015  na vlastní žádost odstoupil Předseda představenstva pan Vasilij  Dinkov, což zapříčinilo další prohloubení stagnace společnosti a její další nestabilitu. Více v tiskové zprávě ZDE

 

04/30/14

14th Ice Hockey Tournament of Gas Companies

Ve dnech 24.04.-27.04.2014 proběhl v Plzni 14-tý Mezinárodní hokejový turnaj plynárenských společností. Tato událost se již za dlouha léta stala tradiční, a její hsitorie sahá až do roku 2001, kde proběhl první turnaj v Moskvě a utkali se v něm předstativele Gazprom Export, Gasum a tehdejšího Transgas. Tento rok o pohár za první místo bojovali týmy Gazprom Export, GASsk, NET4GAS a spojený hokejový tým společnotí VEMEX s.r.o. a Gasum Oy-GAMEX. Vítězem turnaje se stal Gazprom Export v čele s kapitánem Alexandrem Medvěděvym. Děkujeme všem, kteří přišli fandit a podpořit, a hlavně společnostem NET4GAS a Gasum, kteří se na organizaci turnaje podíleli s námi.
Fotografie si můžete prohlédnout ZDE

03/10/14

Nově otevřená čerpací stanice v areálu Depa České Pošty v Plzňi

Plzeň 5, Křimice, Chebská 15 – areál České pošty - 06. 03. 2014 – VEMEX s.r.o., ADAST Engineering a GAZPROM Germania GmbH, vypustili první vlaštovky své spolupráce v oblasti výstavby plnicích stanic CNG pro veřejnost. Je to dobrá zpráva pro motoristy v Plzeňském kraji, kde jsou aktuálně zatím jen dvě stanice CNG, zatímco v jiných krajích jako např. ve Středočeském, Moravskoslezském nebo v Praze je běžně již 6 až 7 stanic. GPS souřadnice: 49°45'3.650"N, 13°19'22.246"E.
Fotografie si můžete prohlédnout ZDE

01/10/14

Vánoce 2013

Na konci uplynulého roku proběhl ve společnosti VEMEX s.r.o. Vánoční večírek pro zaměstnance a i významné partnery. Akce proběhla na parníku „Šumava“ a vyrazili jsme směrem do Podolí od Dvořákova nábřeží. Nechyběli ani námořnicky dress-code ani překvapení formou ohňostroje.

01/10/14

Přatelské utkání Gazprom Export-Česká Stará Garda

30.11.2013 V utkání legend mezi týmem sestaveným z hvězd z Litvínova a Karlových Varů proti týmu Gazprom Export dopadlo lépe pro hosty z Ruska, kteří domácí tým rozstříleli deseti brankami.Na lavičce Gazpromu se jako trenér představil legendární Sergej Makarov, který působil v tzv. "Green Line" spolu s Vjačeslavem Fetisovem, Alexejem Kasatonovem, Igorem Larionovem a Vladimirem Krutovem. Na druhé straně se v trenérské roli ukázal Milan Mottl a František Potužák.
Fotografie si můžete prohlédnout ZDE

11/29/13

Evropský Obchodní Kongres - jednání pracovní skupiny "Ekologie a Zdravotnictví".

21 Listopadu 2013 se společnost VEMEX s.r.o. zúčastnila dalšího zasedání Evropského Obchodní Kongresu v Berlíně. Proběhlo zasedání komitétu "Ekologie a Zdravotnictví", v rámci kterého vystoupil ředitel úseku marketingu společnosti VEMEX s.r.o. Ing.Hugo Kysilka s prezentací na téma: Přežije česká populace polovinu 21.století aneb "ekologicý horror Made in Czech". Hlavními tématy jadnání byli Zemní plyn a Uhlí, Problémy zdravotnictví a životního prostředí. Pracovní skupinu pod vedením její předsedkyně Stella Blagova.
Agendu tohoto zasedaní naleznete ZDE

09/30/13

Evropský Obchodní Kongres – jednání pracovní skupiny „Legislativa, Bankovnictví, Finance“.

27 Září 2013 společnost VEMEX s.r.o. vystoupila jako organizátor a zároveň aktivní účastník zasedání komitétu Zákona, Bankovnictví a Financí Evropského Obchodního Kongresu, jež se konalo pod vedením Náměstka předsedy Výkonného komitétu - Ředitele úseku financí a ekonomiky OAO Gazprom, p. Dr. Andrejem Kruglovem v Českém Krumlově.
Agendu tohoto zasedaní naleznete ZDE.
Fotografie si můžete prohlédnout ZDE

09/28/13

IV. ročník International Energy Clubu

IV. ročník International Energy Clubu se uskutečnil 25. - 26. září 2013 v Ostravě. Jeho téma bylo: Energetické koncepce a realita dneška.
Účastníkům nabídly příležitost v užším fóru jednat o problematických otázkách energetiky. Právě šíře diskuse, jasně formulované výstupy a možnost následného osobního kontaktu během neformální části programu odlišují International Energy Club od ostatních konferencí.Více zde: http://www.ieclub.cz/cs/
Fotografie si můžete prohlédnout ZDE

09/04/13

PRVNÍ ČERPACÍ STANICE CNG NA DÁLNICI D5 V KRÁLOVĚ DVOŘE

Praha, Králův Dvůr - 2. 9. 2013 – VEMEX s.r.o., LUKOIL Czech Republic s.r.o. a GASCONTROL, společnost s r.o. pokračují ve výstavbě plnicích stanic CNG pro veřejnost v síti čerpacích stanic LUKOIL. Stávající nabídku klasických pohonných hmot tak rozšiřuje o tuto alternativu, šetrnou k životnímu prostředí a podstatně snižující provozní náklady v dopravě.

02/20/13

Nové možnosti česko-ruské spolupráce

Chcete vědět, jaké jsou nové možnosti na poli česko-ruské spolupráce? Dočtete se o nich v rozhovoru s generálním ředitelem JUDr. Vladimirem Ermakovem v Leaders Magazine 1/2013 na stranách 80-82. Více zde: http://www.leadersmagazine.cz/2013/02/04/leaders-magazine-issue-12013/#/80/

01/01/13

Ocenění COMENIUS - Českých 100 nejlepších

Naše společnost VEMEX se letos umístila hned dvakrát ve významné soutěži nejlepších firem působících v České republice.
V soutěži Českých 100 nejlepších, kterou pořádá Comenius – panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci, se v celkovém žebříčku umístil VEMEX s.r.o. na 55. místě. A nejen to! Obdrželi jsme také speciální ocenění a to v oborové kategorii „Invence – Nasazení – Export – Zisk“.

Prohlédněte si záznam.

12/17/12

S elektřinou se obchoduje lépe něž s plynem

Společnost VEMEX Energie, a. s., je na českém trhu od roku 2009 s tím, že se původně jmenovala RSP Energy a. s. a byla přejmenována se vstupem společnosti VEMEX do této firmy, resp. poté, co VEMEX získal v roce 2011 majoritu. Činnost spočívá v prodeji zemního plynu a elektřiny maloodběratelům a domácnostem. Firma však dodává i několika větším subjektům se spotřebou zemního plynu nad 4200 MWh za rok, nicméně tento segment trhu není primární cíl společnosti.
Celý článek si můžete stáhnout zde.

11/23/12

Jednání o obchodní kontinuitě

Společnost VEMEX se účastnila pracovního jednání, které se věnovalo problematice krizového řízení a obchodní kontinuity, jež probíhalo ve dnech 23. – 25. října 2012 v Praze. Setkání se zástupci předních hráčů na evropském trhu s plynem z Ruska, Německa, Velké Británie, Švýcarska, České republiky, Slovenska a Bulharska má za cíl zvýšit efektivitu společnosti a uplatnit nejmodernější technologie v oblasti řízení a organizace.

11/23/12

Evropský obchodní kongres o bezpečnosti podnikání

Ve dnech 11. – 13. října 2012 společnost VEMEX s.r.o. vystoupila jako organizátor a zároveň aktivní účastník zasedání výboru Evropského obchodního kongresu v otázkách bezpečnosti podnikání, jež se konalo pod vedením místopředsedy společnosti OAO Gazprom, panem S. F. Khomyakovem ve Vídni.

11/19/12

PRVNÍ ČERPACÍ STANICE NA CNG v OPAVĚ

Dne 15. 11. 2012 bylo slavnostně otevřeno plnící zařízení CNG na čerpací stanici LUKOIL v Opavě - Jaktaři, v Bruntálské ulici, 683/6.
Vybudování plnícího samoobslužného místa na čerpací stanici LUKOIL Czech Republic s.r.o. v Opavě - Jaktaři je již třetím projektem v řadě, v rámci spolupráce společností VEMEX, GASCONTROL a LUKOIL.

11/16/12

PLNÍCÍ STANICE CNG

8.11.2012 - Společnosti VEMEX s r.o. a TVAJA CNG s.r.o. uvedli do zkušebního provozu plnící stanici na stlačený zemní plyn (CNG) v Praze 10 na Černokostelecké ulici 1168/90 v areálu Pragy Strašnice. Jde o osmou veřejnou plnící stanici CNG v Praze a první stanici v Praze 10

11/08/12

NOVÁ PLNÍCÍ STANICE CNG

8.11.2012 společnosti  VEMEX s r.o. a TVAJA CNG s.r.o. uvedou do zkušebního provozu plnící stanici CNG, instalovanou v ulici Černokostelecká 1168/90 na Praze 10. Jde o 8. veřejnou stanici CNG v Praze, v oblasti, kde doposud zákazníci CNG postrádali.
Obě společnosti tak reagují na neustále se zvyšující poptávku po ekonomickém a ekologickém palivu, které CNG představuje.

09/10/12

Startuje štafeta vozů na CNG - BLUE CORRIDOR 2012

Ruský Gazprom a německá společnost E.ON Ruhrgas spolu s dalšími partnery chystají další seriál road show Blue Corridor 2012, kterého se účastní vozy na zemní plyn se startem a cílem v Moskvě.
Na území České republiky převzala koordinaci štafety společnost VEMEX, za spolupráce společností VÍTKOVICE Doprava a E.ON Energie.
V České republice se kolona vozidel objeví 12. - 14. září 2012, a to nejprve v Ostravě a Praze, kde se uskuteční také kulatý stůl.
Vzdálenost, kterou vozy urazí za 18 dní měří více jak 6 000 km.

09/04/12

DALŠÍ STANICE CNG ZREALIZOVÁNA

Dne 30. srpna byla společnostmi VEMEX s.r.o. a Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. otevřena neveřejná plnicí stanice CNG.
Realizace projektu zajistí záměnu palivové základny vysokozdvižných vozíků z naftového pohonu na pohon CNG. Pilotní projekt bude spuštěn v areálu cihelny Jezernice u Lipníku nad Bečvou.

07/26/12

VEMEX VRACÍ DO ČESKÉHO HOKEJE ENERGII A DÁVÁ PŘILEŽITOST TALENTŮM

HC Energie Karlovy Vary ve spolupráci se společností VEMEX s.r.o. zajistili premiérový a jedinečný vstup juniorského českého týmu do nejkvalitnější hokejové juniorské soutěže v Evropě, mezinárodní MHL (Mládežnická hokejová liga). Jedná se o ojedinělý projekt v historii českého hokeje, což také na tiskové konferenci dne 29.srpna potvrdili Vasily Dinkov, jednatel a výkonný ředitel společnosti VEMEX a vicepresident HC Energie Karlovy Vary pro MHL společně s Miroslavem Vaňkem, generálním manažerem HC Energie Karlovy Vary.

07/26/12

Nová veřejná plnící stanice CNG

VEMEX v nejbližších dnech otevře další veřejnou plnící stanici CNG, tentokrát v Olomouci - Hodolanech, na ul. Lipenská. Jde o druhou zrealizovanou stanici v rámci projektu se společností LUKOIL.

07/26/12

Pomáháme přírodě

VEMEX aktivně vstoupil do evropského projektu zalesňování postižených oblastí ČR. Tento projekt zastřešila pracovní komise European Business Kongress, e.V. , jejímž jsme členem.
Na zalesnění oblasti Krušných hor se naše společnost bude podílet ve spolupráci se SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí Schola Humanitas a podnikem Lesy ČR.

07/26/12

Spustili jsme nový web

Vítejte na nových webových stránkách společnosti VEMEX s. r. o.
Na jejich dlouho připravovaném obsahu stále pracujeme, proto prosíme o strpení.
Děkujeme, tým VEMEX.

07/26/12

ZMĚNA SÍDLA SPOLEČNOSTI

Oznamujeme, že došlo ke změně sídla společnosti VEMEX s.r.o. Nově nás naleznete v budovách na adrese Na Zátorce 3 a Na Zátorce 5, Praha 6 – 160 00.

strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10